Nume noi pe lista FIFA a arbitrilor europeni, din 2015

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 14, 2014

Incepand cu 1 ianuarie 2015, la nivel european vor aparea 29 de nume noi pe lista arbitrilor internationali. In privinta tarii noastre nu s-a modificat nimic, lista FIFA fiind aceeasi ca in 2014.

Juan Martinez Munuera_ESP_ betisweb_300x247Patru dintre cei 29 au fost inclusi direct in Grupa 2: Amaury Delerue (FRA), Juan Martínez Munuera (ESP; betisweb.com), Craig Pawson (ENG), Daniel Siebert (GER). Ceilalti au intrat in Grupa 3, ultima valorica: Mohammed Al-Hakim (SWE), Adrian Azzopardi (MLT), Andrew Dallas (SCO), Alain Durieux (LUX), Adam Farkas (HUN), Richard Harrington (WAL), Milan Ilic (SRB), Denis Izmailov (KAZ), Srdjan Jovanovic (SRB), Charalambos Kalogeropoulos (GRE), Giorgi Kruashvili (GEO), Nicolas Laforge (BEL), Tiago Lopes Martins (POR), Orkhan Mammadov (AZE), Tim Marshall (NIR), Dimitrios Massias (CYP), Ola Hobber Nilsen (NOR), Dominik Ouschan (AUT), Tolga Özkalfa (TUR), Ali Palabiyik (TUR), Erez Papir (ISR), Irfan Peljto (BIH), Sandro Schärer (SUI), Roomer Tarajev (EST), Vilhjalmur Thorarinnsson (ISL).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!