NOU: Legea 8 a fost modificată! Special, de Paște! 😊 / VIDEO

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuapr. 04, 2021
Captura twitter/arbitrez-vous

Text vechi: Echipa care câştigă tragerea la sorţi prin aruncarea unei monede decide fie poarta la care va ataca în prima repriză, fie executarea loviturii de începere. 

Text nou, special – de Paște: Arbitrul va oferi câte un ou roșu căpitanilor celor două echipe, care trebuie să le ciocnească. Echipa al cărei ou rămâne întreg decide fie poarta la care va ataca în prima repriză, fie executarea loviturii de începere.  😊 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!