Noi cursuri de formare arbitri in judetul Alba

Postat de Ionut BorcanNici un comentariufeb. 07, 2015

Comisia Judeteana a Arbitrilor Alba organizeaza noi cursuri de initiere si formare pentru arbitri de fotbal. Acestea sunt destinate celor care au varsta minima de 14 ani, atat baieti cat si fete. Vor fi 10 sedinte, in perioada 12 februarie – 26 martie. Sapte sedinte sunt programate joia, iar alte trei martea. Examenul final va fi la sfarsitul lunii martie, atunci cand se va organiza si examenul pentru categoria a I-a si a II-a. Data nu a fost inca stabilita.

Pentru mai multe informatii, sunati la numerele din imagine.

CJA Alba-curs formare-arb2015_640x452

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!