Nicolae Grigorescu, observator in Youth League. Arbitru de rezerva este un roman

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2016

Nicolae Grigorescu_or_205x235Fostul asistent FIFA Nicolae Grigorescu (foto) a fost delegat ca observator de arbitri la jocul Viitorul Constanta – Sheriff Tiraspol, din cadrul Ligii de Tineret. Arbitrul si asistentii sunt din Slovacia, iar al patrulea oficial din Romania. Observatorul de joc este albanez.

UEFA Youth League
Viitorul Constanta – Sheriff Tiraspol
Data: 28.09.2016, 19:00
Stadion: Central – Academia Hagi, Ovidiu
Arbitru: Peter Kralović (SVK)
Arbitri Asistenti: Miroslav Benko (SVK), Erik Weiss (SVK)
Al Patrulea Oficial: Claudiu Cornel Marcu (ROU)
Delegat UEFA: Eduard Prodani (ALB)
Observator Arbitri: Nicolae Grigorescu (ROU)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!