Nicolae Grigorescu, observator de arbitri in Europa League

Postat de Ionut BorcanNici un comentariunov. 26, 2013

Nicolae Grigorescu_or_205x235Fostul mare asistent FIFA Nicolae Grigorescu (foto) a fost delegat de catre UEFA sa observe si sa evalueze prestatia brigazii de arbitri, la un joc din grupele Europa League. Partida se va disputa la Varsovia, intre Legia si Lazio, joi, 28 noiembrie.

 

Legia Varsovia – Lazio Roma, Grupa J

Data: 28 Noiembrie 2013, Ora 20:00

Stadion: “Wojska Polskiego”, Varsovia (POL)

Arbitru: Kevin Blom (NED)

Arbitru Asistent 1: Berry Simons (NED)

Arbitru Asistent 2: Hessel Steegstra (NED)

Arbitru Aditional 1: Danny Makkelie (NED)

Arbitru Aditional 2: Tom van Sichem (NED)

Al Patrulea Oficial: Bas van Dongen (NED)

Observator Arbitri: Nicolae Grigorescu (ROU)

Delegat UEFA: Roland Ospelt (LIE)

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!