Moment de reculegere în memoria lui Nicolae Tilihoi

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 27, 2018

Moment de reculegere la meciurile din Liga 2 și Liga 3 în memoria lui Nicolae Tilihoi

Federația Română de Fotbal a decis ca înaintea tuturor partidelor din Liga 2 și Liga 3 care se vor disputa în zilele de marți, 27 martie, și miercuri, 28 martie, să fie păstrat un minut de reculegere în memoria fostului internațional român Nicolae Tilihoi.

Dispariția fostului mare jucător Nicolae Tilihoi, care va fi înmormântat marți, 27 martie, a îndoliat fotbalul românesc. Tilihoi a încetat din viață duminică, 25 martie, la vârsta de 61 de ani.

Sincere condoleante familiei indoliate!

Comisia Centrala a Arbitrilor

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!