Meci in preliminariile Cupei Mondiale pentru Cristina Babadac

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 09, 2014

Babadac Cristina_600x334_SdA

Cristina Babadac (foto) a fost delegata sa conduca partida dintre Insulele Feroe si Polonia, contand pentru preliminariile Cupei Mondiale (feminin) de anul viitor. Jocul se va disputa pe 8 mai, la Toftir. Ora de start nu a fost inca stabilita. De altfel, nici arbitrii asistenti nu au fost anuntati de catre site-ul UEFA.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!