Meci in play-off-ul Champions League pentru echipa lui Ovidiu Hategan

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 22, 2020
Sebastian Gheorghe, Sebastian Coltescu, Ovidiu Hategan si Octavian Sovre (foto: FRF)

Ovidiu Hategan (arbitru), Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe (arbitri asistenti) si Sebastian Coltescu (al patrulea oficial) au fost delegati la un joc din play-off-ul Ligii Campionilor: KAA Gent (Belgia) – Dinamo Kiev (Ucraina). Arbitrii VAR vor fi italienii Massimiliano Irrati si Ciro Carbone (AVAR).
Tot din Italia este si observatorul de arbitri – fostul mare purtător al ecusonului FIFA Nicola Rizzoli.
Portughezul João Morais a fost desemnat observator de joc.
Meciul oficiat de arbitrii nostri se va disputa maine, de la ora 22:00 (ora României), pe stadionul KAA Gent, iar returul pe 29 septembrie, la Kiev.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!