Marius si Valentin Avram vor oficia la un turneu de juniori sub 19 ani

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 07, 2017

Fratii Marius si Valentin Avram (foto: GettyImages) au fost delegati la un turneu de juniori, in preliminariile Campionatului European under 19. Acesta se desfasoara in Bosnia-Hertegovina, in perioada 8 -14 noiembrie 2017. Pe langa tara gazda, mai participa Franta, Georgia si Andora. Primul joc la care vor oficia cei doi este Bosnia-Hertegovina – Georgia, maine, de la ora locala 13:00 (14:00, in Romania).
Bosnia-Hertegovina – Georgia, Grupa 11
Data: 08.11.2017, Ora 14:00
Stadion: Etno Selo Stanisići – Bijeljina
Arbitru: Marius Avram (ROU)
Arbitru Asistent 1: Valentin Avram (ROU)
Arbitru Asistent 2: Jan de Vries (NED)
Al Patrulea Oficial: Dennis Higler (NED)
Delegat UEFA: Arturs Gaidels (LVA)
Observator Arbitri: Michael Koukoulakis (GRE)

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!