Marius Avram va conduce Sahtior Donetk-FC Porto / UEFA Youth League, Grupe

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 28, 2014

Avram Marius_Pet-Stea_30.09.12_300x249Marius Avram (foto) a fost delegat de UEFA sa conduca partida de tineret dintre Sahtior Donetk si FC Porto, din cadrul grupei H. Jocul se va disputa marti, 30 septembrie, de la ora locala 15, aceeasi ca in Romania. La liniile de margine va fi ajutat de fratele sau Valentin Avram si de Mircea Grigoriu. Al patrulea oficial a fost desemnat Yuriy Mozharovskyy, iar observator de arbitri Vladimir Petrov, ambii din Ucraina. Observator de joc va fi polonezul Dariusz Dziekanowski.

Pe site-ul forului european nu era precizat stadionul pe care se va desfasura partida. Si nici localitatea. 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!