Marcel Birsan, delegat la un meci din preliminariile Conference League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiul. 21, 2022
Marcel Birsan

Marcel Birsan a fost delegat de UEFA sa conduca partida SJK Seinäjoki (Finlanda) – Lillestrøm SK (Norvegia), din preliminariile Conference League. Arbitrii asistenti vor fi Sebastian Gheorghe si Mihai Marica, iar al patrulea oficial Iulian Dima.

Meciul se va disputa astazi, de la ora 19 (ora Romaniei), pe „OmaSP Stadion”, din Seinäjoki.

Irlandezul Ian Stokes va fi observator de arbitri, iar lituanianul Ignas Marcinkevičius delegat UEFA.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!