LISTA OBSERVATORILOR DE ARBITRI PENTRU LIGA A III-A APROBATI DE CCA PENTRU A PARTICIPA LA CURSUL DIN 25 AUGUST

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuaug. 24, 2016


CCA_Sigla noua_150x94Maine, la Cheile Gradistei – Fundata va avea loc cursul de instruire pentru observatorii de arbitri din Liga 3. Iata lista participantilorLista nominală a observatorilor oficiali de Arbitri Liga 3 participanti la Cursul din 25_08_2016.pdf

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!