Lista cu arbitrii barbati participanti la cursul pentru tinerele talente din Liga 4

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumai 15, 2014

CCA_Sigla noua_150x94Asa cum va anuntam inca de marti, Comisia Centrala a Arbitrilor organizeaza la Bucuresti, in perioada 19-20.05.2014, “Cursul intensiv de pregatire si evaluare pentru arbitri si arbitri asistenti tinere talente”, proiect ce se desfasoara sub egida Conventiei UEFA. Cursul vizeaza arbitrii si arbitrii asistenti barbati/femei din Liga 4 nominalizati pentru  programele de talente de catre comisiile judetene, respectiv de ofiterii de dezvoltare.

Dupa ce marti a anuntat lista cu arbitrii/arbitrii asistenti femei, CCA a publicat astazi si lista cu arbitrii/arbitrii asistenti barbati care vor participa la acest curs. Dati click mai jos pentru a vedea despre cine este vorba.

Lista arbitri barbati – Curs intensiv_mai 2014

Lista arbitri asistenti barbati – Curs intensiv_mai 2014 

Alte detalii despre desfasurarea cursului intensiv, precum si lista cu arbitrii/arbitrii asistenti femei, gasiti dand click pe link-ul de mai jos:

Curs intensiv pentru tinerele talente din Liga 4 / Lista cu arbitrii femei

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!