SERIA I
1 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS FC Farul Constanţa (CT) | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 13:00 | A2: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) | ||
2 | Sport Club Bacau (BC) – ACS Berceni (IF) | A: Marcu Claudiu Cornel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) R2: ( – ) |
|
Stadion: Letea (Bacău – Bacău) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
3 | ACS Rapid CFR Suceava (SV) – CS Baloteşti (IF) | A: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Antal Damian (Bacău – Bacău) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Areni (Suceava – Suceava) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
5 | ACS Dacia Unirea Brăila (BR) – FC Ceahlăul Piatra Neamț | A: Ionaşcu Laurenţiu (Buzău – Buzău) |
A1: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Bratu Vasile (Slobozia – Ialomiţa) | |
Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău) | ||
5 | AFC Dunărea 2005 Călăraşi – SC FC Rapid SA București | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) R2: ( – ) |
|
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Mureşan Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu) | ||
6 | FC Gloria Buzău (BZ) – FC Otelul Galati (GL) | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 17:00 | A2: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 2-a, Seria I | R1: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) R2: ( – ) |
|
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Carje Lucian (Constanţa – Constanţa |
SERIA II
1 | SC Universitatea Cluj SA (CJ) – CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
Data: 2015-10-06 Ora: 19:00 | A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) R2: ( – ) |
|
Stadion: Cluj Arena (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
2 | CS Soimii Pancota (AR) – CS Mioveni (AG) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Cîmpeanu Petrică Ionut (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Soimii (Pancota – Arad) | Obs: Onicas Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
3 | CS GAZ METAN Mediaş (SB) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Domsa Mihai (Aiud – Alba) R2: ( – ) |
|
Stadion: Gaz Metan (Mediaş – Sibiu) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | CS Unirea Târlungeni (BV) – SC FC Braşov SA (BV) | A: Miron Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Bălan Marius (Dej – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Unirea (Tărlungeni – Braşov) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov) | ||
5 | ACS UTA Bătrâna Doamnă (AR) – ACS FC Municipal Baia Mare (MM) | A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) R2: ( – ) |
|
Stadion: | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) | ||
6 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS FC Caransebes (CS) | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov) | |
Obs: Ionescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | CS FC Bihor Oradea (BH) – CS Metalul Resita SA (CS) | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2015-10-07 Ora: 15:00 | A2: Bunget Ramona Doriana (Târgu Jiu – Gorj) | |
Liga a 2-a, Seria a 2-a | R1: Pasarin Nicolae (Târgu Jiu – Gorj) R2: ( – ) |
|
Stadion: Municipal (Oradea – Bihor) | Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad) |
sursa:frf-cca
Comentarii recente