Play-off Liga a 3-a, Etapa 8
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Bucovina Pojorata (SV) – CS FC Dorohoi (BT) | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Ilieş Dan Lucian (Braşov – Braşov) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Comunal (Pojorata – Suceava) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | ||
2 | SCM Petrotub Roman (NT) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) |
A1: Baluna Dragos (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău) | ||
3 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS Kosarom Pascani (IS) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Perianu Cătălin Raul (Brăila – Brăila) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Harabagiu Ion (Bacău – Bacău) | |
Obs: Crangasu Decu (Ploieşti – Prahova) |
# | echipe | arbitri |
1 | AFC Dunarea 2005 Călăraşi (CL) – FC Afumati (IF) | A: Smeu Ionuţ (Brăila – Brăila) |
A1: Tincu Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: STADIONUL CENTRAL ,,ION COMSA” (Călăraşi – Călăraşi) | Obs: Corcescu Daniel (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Răducă Valer (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Voluntari (IF) – CS Stefanesti (IF) | A: Dan Florin Costin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Patrichi Ştefan (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Condurache Adrian (Iaşi – Iaşi) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ionescu Adrian Mihail (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – CS Inter Clinceni (IF) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Truţă Marian (Sirineasa – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Sandu Viorel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
2 | SC Juventus Bucureşti (B) – FC Baloteşti (IF) | A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Simonis Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Juventus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | CS FC Balş 2007 (OT) – CS Vişina Nouă (OT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | ||
Play-off Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Parc (Balş – Olt) | Obs: Chivescu Gheorghe (Piteşti – Argeş) | |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Vulturii 2009 (TM) – CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Timar Iulius-Radu (Marghita – Bihor) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Mocanu Silviu (Arad – Arad; foto: arq.ro) | |
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
2 | CS FC Caransebes (CS) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Caransebeş – Caraş Severin) | Obs: Hanca Florin (Aiud – Alba) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
3 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Florea Claudiu (Piteşti – Argeş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal – sintetic (Târgu Jiu – Gorj) | Obs: Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS FC Municipal Baia Mare (MM) – CS National Sebiş (AR) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Tărcan Ion (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) | ||
2 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj) |
A1: Popescu Adrian (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
3 | CS Osorhei (BH) – CS Ineu (AR) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Comunal Osorhei (Osorhei – Bihor) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) |
# | echipe | arbitri |
1 | FC MUNICIPAL Câmpina (PH) – CS Atletic Bradu (AG) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Poiana (Câmpina – Prahova) | ||
2 | CS FC Zagon (CV) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Hincu Florin (Braşov – Braşov) | |
Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş) | ||
3 | FC Chindia Târgovişte (DB) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Tomoiagă Claudiu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Mătăoanu Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | |
Play-off Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Marodin Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cadar Petre (Braşov – Braşov) |
Play-out Liga a 3-a, Etapa 8
# | echipe | arbitri |
1 | AS FCM Bacau (BC) – SC FC Ceahlaul SA 2 Piatra Neamţ (NT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: | ||
2 | CSM Moinesti (BC) – ACS Sporting Suceava (SV) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Paraschiv Ionut (Focşani – Vrancea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Moineşti – Bacău) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Rotaru Ion (Galaţi – Galaţi) | ||
3 | ACS Bucovina Radauti (SV) – CS Aerostar Bacău (BC) | A: Cretu Denis Andrei (Botoşani – Botoşani) |
A1: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Boca Sorin (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Progresul Cernica (IF) – ACS Avantul CONPET Cireşul (BR) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Comunal (Cernica – Ilfov) | ||
2 | ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) – SC FC Otelul 2 SA Galaţi (GL) | A: Puscasu Ionela (Slobozia – Ialomiţa) |
A1: Brandusa Silviu (Călăraşi – Călăraşi) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Mihalcea Alexandru (Muntenii Buzău – Ialomiţa) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | Obs: Badea Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Zalupca Cristian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS Rapid Fetesti (IL) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Militaru Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Popescu Speranţa (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tineretului (Fetesti – Ialomiţa) | Obs: Negoiţă Gheorghe (Brăila – Brăila) | |
Obs: Pigulea Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
1 | Dinamo 2 1948 SA (B) – CS Tunari (IF) | A: Erdei Zoltan Iosif (Slatina – Olt) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 13:00 | A2: Catrina Adina (Slatina – Olt) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: M. Oprean (1 Decembrie – Ilfov) | Obs: Coacă Viorel (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Barbulescu Ilie (Piteşti – Argeş) | ||
2 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Niţă Adrian (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Rosu – sintetic (Chiajna – Ilfov) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Oprisan Camil (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | CS Podari (DJ) – CS Viitorul Domneşti (IF) | A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Cicu Emanuel (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Danasel Alexandra Alina (Târgu Jiu – Gorj) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Podari – Dolj) | Obs: Tutunaru Cosmin (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Jilt Mătăsari (GJ) – ACS Jiul Rovinari (GJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Minerul (Mătăsari – Gorj) | ||
2 | FC Avrig (SB) – SCM 2012 Resita (CS) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Avrig – Sibiu) | ||
3 | CS Muncitorul Resita (CS) – ACS Stiinta Turceni (GJ) | A: Croitoru Nicolae Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Dorobantu Ovidiu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal Lupac (Lupac – Caraş Severin) | Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS FC Maramureş Universitar Baia Mare (MM) – CS FC Zalău (SJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 00:00 | ||
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: | ||
2 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Erdokozi Andrea (Baia Mare – Maramureş) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: CMC (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Terhes Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
3 | FC Unirea Dej (CJ) – FC Ariesul 1907 Turda (CJ) | A: Ţiţii Andrei Lucian (Sibiu – Sibiu) |
A1: Herţia Radu Nicolae (Câmpia Turzii – Cluj) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Hiticas Andra Simona (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Pop Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Civitas Fagaras (BV) – FCM Târgovişte SA (DB) | |
nu se disputa | ||
2 | FC CONPET Ploieşti (PH) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Ungureanu Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Conpet (Strejnic – Prahova) | Obs: Coman Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Mandoca Ioan (Braşov – Braşov) | ||
3 | ACS URBAN Titu (DB) – CS FC Papauti (CV) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Zaharioiu Ionuţ (Băbeni – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-27 Ora: 18:00 | A2: Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Play-out Liga a 3-a, Seria 6 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Ghiberdel Mihail (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente