Seria 1
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Aerostar Bacău (BC) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Gheorghita Bogdan (Vaslui – Vaslui) | ||
2 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – CS FC Zagon (CV) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
3 | CSM Paşcani (IS) – SC FC Ceahlaul 2 Piatra Neamt | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Vornicu Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria 1 | ||
Stadion: CFR (Paşcani – Iaşi) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) |
1 | ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) – ACS Callatis 2012 Mangalia (CT) | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | Obs: Uţică Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Babeti Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Tunari (IF) – ACS FC Viitorul Axintele (IL) | A: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Angelescu Iordan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS Inainte Modelu (CL) – AS Vointa Snagov (IF) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Ionescu Adrian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Duţu Ionuţ Cătălin (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria 2 | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS URBAN Titu (DB) – FCM Târgovişte SA (DB) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Rusen Marin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Chindia Târgovişte (DB) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Stanciu Amedeo Dragoş (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Eugen Popescu (Târgovişte – Dâmbovita) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Negoita Tudor (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | CS Inter Clinceni (IF) – SCM Argesul Pitesti 2012 (AG) | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria 3 | ||
Stadion: Comunal (Clinceni – Ilfov) | Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – CS Vulturii 2009 (TM) | A: Muresan Horia Andrei (Timişoara – Timiş) |
A1: Pleşa Cristian Ionuţ (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
2 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) – ACS VIITORUL MUNICIPAL CRAIOVA (DJ) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Danciu Cosmin Horatiu (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Petrean Cristian Ştefan (Deva – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Minerul (Motru – Gorj) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
3 | CS Minerul Mehedinţi 2010 (MH) – CS National Sebiş (AR) | A: Drăgoi Răzvan Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Paval Marius (Simeria – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Municipal (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
4 | CS Millenium Giarmata (TM) – ACSO Filiasi | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Mihoc Alina (Arad – Arad) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 4 | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Corocan Cornel (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Bogdan Ioan (Arad – Arad) |
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACS FCM Baia Mare – CS FC Zalău (SJ) | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Fiter Ciprian (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-09-12 Ora: 17:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria 5 | ||
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) |
Sursa: CCA
Comentarii recente