Liga 3, Etapa 21/24
Seria 1, Etapa 24
# | echipe | arbitri |
1 | CS Aerostar Bacău (BC) – Atletico Vaslui | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) |
A1: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Ciuraru Roberto (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Rusu Cristinel (Focşani – Vrancea) | |
Obs: Andrici Ilie (Cervicesti – Botoşani) | ||
2 | Sport Club Bacau (BC) – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Cornea Tudor (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Vițelaru Cosmin (Vaslui – Vaslui) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Letea (Bacău – Bacău) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Renta Simona (Galaţi – Galaţi) | ||
3 | STA – CSM Roman (NT) | |
4 | CS Sporting Lieşti (GL) – CS Ştiinţa Miroslava (IS) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Brandusa Silviu (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Carson Marian (Constanţa – Constanţa) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | ||
5 | ACS Olimpic Cetate Rasnov – CSM Paşcani (IS) | A: Haivas Mihai Viorel (Botoşani – Botoşani) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Popovici Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
6 | Sportul Chiscani (BR) – AFC Hărman | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Cercel Cosmin (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa) | ||
7 | AFC Metalosport Galaţi (GL) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Ticlea Daniel (Buzău – Buzău) | ||
8 | CS Avântul Valea Mărului (GL) – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Martinescu Bogdan Mihai (Buzău – Buzău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal Prof. Costică Popovici (Valea Mărului – Galaţi) | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) |
Seria 2, Etapa 21
# | echipe | arbitri |
1 | FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – CS Tunari (IF) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Babadac Ionuţ (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Barbu Liviu (Videle – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ioniţă Valeriu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Octavian Grigore (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | SC FC Metaloglobus SA (B) – CSM Olteniţa | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş) |
A1: Zamfir Doru (Slatina – Olt) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Cristian Vlad (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | CS Viitorul Domneşti (IF) – CS Petrolistul Boldești | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti; foto: facebook) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Negoescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – AFC Astra 2 (PH) | A: Breoi Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Delta (Tulcea – Tulcea) | Obs: Burloiu Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Dumitru Aurelian (Călăraşi – Călăraşi) | ||
5 | ACS Inainte Modelu (CL) – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) | A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Simtion Daniel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cusca Ionut (Teleorman – Teleorman) | ||
6 | SC Popeşti Leordeni – AS Arsenal Malu (GR) | |
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Inter Gaz (Popeşti Leordeni – Ilfov) | ||
7 | CSA Axiopolis Sport Cernavoda – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Trust (Cernavodă – Constanţa) | Obs: Ioan Silviu Veronel (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Blagoe Vasile (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
Seria 3, Etapa 24
# | echipe | arbitri |
1 | SCM Pitesti (AG) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Ene Mihai Laurențiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Mateescu Angelo (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | ACSO Filiaşi – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Robu Ovidiu (Popeşti Leordeni – Ilfov) |
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Onicescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | Obs: Zgovancu Marius (Târgu Jiu – Gorj) | |
Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu) | ||
3 | CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) | A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Simion Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | FC Aninoasa (DB) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova) | ||
5 | STA – CS Mioveni 2 | |
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: | ||
6 | SC Fotbal Club FCSB SA 2 – ACS Șirineasa | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Ilinca Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Constantinescu Daniela (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Oprea Gabriel (Snagov – Ilfov) | ||
7 | FCM Alexandria (TR) – FC Voluntari 2 | A: Antonie Andrei (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
8 | CS Podari (DJ) – CSM Flacăra Moreni (DB) | |
Seria 4, Etapa 21
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Poli Timișoara 2 – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Seiche Lazar Flavius (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) | Obs: Arsa Emil (Arad – Arad) | |
Obs: Tira Mihai (Alba Iulia – Alba) | ||
2 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – CS Performanţa Ighiu (AB) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Vasile Bogdan Stefan (Sibiu – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) | Obs: Pantea Cornel (Oradea – Bihor) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
3 | AFC Unirea 1924 Alba Iulia – CS Municipal Lugoj (TM) | A: Spinu Mihai (Dej – Cluj) |
A1: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Kopriva Tamas (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal Galtiu (Sîntimbru – Alba) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Dima Nicolae (Gorj – Gorj) | ||
4 | CNS Cetate Deva – CSM Scolar Resita | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Corb Ioan Alexandru (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Deva – Hunedoara) | Obs: Bordaş Vasile (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
5 | CS Millenium Giarmata (TM) – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 | A: Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Truţă Marian (Babeni – Vâlcea) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Grigorescu Nicolae (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Burtea Antonie (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
6 | ACS Industria Galda – CS National Sebiş (AR) | A: Dumitrică Omar Cristian (Craiova – Dolj) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Galda de Jos (Galda de Jos – Alba) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
7 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – AS FC Ripensia Timișoara (TM) | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Recorean Roxana (Mediaş – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) |
Seria 5, Etapa 24
# | echipe | arbitri |
1 | CS Unirea Jucu (CJ) – AS FC ASA 2013 Târgu Mureș 2 | A: Sroder Robert (Suceava – Suceava) |
A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Țăranu Vlad (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
2 | CS Sănătatea Servicii Publice Cluj (CJ) – CS Oşorhei (BH) | A: Szekely Zoltan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Muresan Cristian Gheorghe (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Orosfoian Ioan (Târgu Mureş – Mureş) | ||
3 | CS FC Zalău (SJ) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
4 | AFC Hermannstadt – CS Iernut (MS) | A: Salomir Mircea (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
5 | CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) – CSM Avântul Reghin (MS) | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | ||
Data: 2017-04-21 Ora: 17:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Sparta (Mediaş – Sibiu) | Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
6 | ACS Fotbal Comuna Recea – STA | |
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | ||
7 | ACS Comunal Recolta Dorolț – CS Viitorul Ulmeni (MM) | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2017-04-22 Ora: 17:00 | A2: Albu Sergiu Tudor (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal (Dorolț-Dara – Satu Mare) | Obs: Jiga Dan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş) | ||
8 | ACS FC Bistriţa – FC Unirea Dej (CJ) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente