Liga 3, Etapa 18/20
Seria 1, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | Sport Club Bacau (BC) – CSM Paşcani (IS) | A: Florescu Valentin (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Schiopet Claudiu (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Letea (Bacău – Bacău) | Obs: Luca Valentin (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Constantinescu Mircea (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | STA – AFC Hărman | |
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: | ||
3 | CS Sporting Lieşti (GL) – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Raduta Gabriel (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
4 | ACS Olimpic Cetate Rasnov – CS Avântul Valea Mărului (GL) | A: Mavriche Sergiu (Bacău – Bacău) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) | ||
5 | Sportul Chiscani (BR) – AFC Metalosport Galaţi (GL) | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Sportul (Chiscani – Brăila) | Obs: Mihalache Gheorghe (Buzău – Buzău) | |
Obs: Chiriazic Constantin (Tulcea – Tulcea) |
Seria 2, Etapa 18
# | echipe | arbitri |
1 | CS Viitorul Domneşti (IF) – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Cosmescu Cristian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vointa (Domnesti – Ilfov) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Cintic Malina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS Petrolistul Boldești – ACS Inainte Modelu (CL) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Onicescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Aron Rodel (Slobozia – Ialomiţa) | ||
3 | CS Tunari (IF) – SC Popeşti Leordeni | A: Dorcioman Cristina (Câmpulung Muscel – Argeş; foto) |
A1: State Şerban (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Tunari (Tunari – Ilfov) | Obs: Babadac Cristina (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Dumitru Aurelian (Călăraşi – Călăraşi) | ||
4 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – CSM Olteniţa | A: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) |
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orasenesc (Ovidiu – Constanţa) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Cosoreanu Dumitru (Galaţi – Galaţi) |
Seria 3, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | ACS URBAN Titu (DB) – CS Mioveni 2 | A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Banu Adrian Bogdan (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Popa Alexandru (Plopeni – Prahova) | ||
2 | CS CONCORDIA Chiajna 2 (IF) – ACS Șirineasa | A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Boroneant Silvia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | FC Aninoasa (DB) – CSM Flacăra Moreni (DB) | A: Fratila Adrian (VADU PASII – Buzău) |
A1: Andreiu Silviu (Buzău – Buzău) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | STA – CS Sporting Rosiori 2008 | |
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: | ||
5 | SC Fotbal Club FCSB SA 2 – ACSO Filiaşi | A: Naidin Valentin (Turnu Măgurele – Teleorman) |
A1: Barbu Liviu (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Mateescu Angelo (Ploieşti – Prahova) | ||
6 | FCM Alexandria (TR) – CS Podari (DJ) | A: Anghelina Cristian (Piteşti – Argeş) |
A1: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Glavan Ion Nelu (Vladimir – Gorj) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Alexandria – Teleorman) | Obs: Ştefan Constantin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Craciun Romel (Giurgiu – Giurgiu) |
Seria 4, Etapa 18
# | echipe | arbitri |
1 | CS Performanţa Ighiu (AB) – CNS Cetate Deva | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Tocai Emeric (Alma – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal Ighiu (IGHIU – Alba) | Obs: Tomoioaga Grigore (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Găman Sorin Sergiu (Târgu Jiu – Gorj) | ||
2 | AS FC Ripensia Timișoara (TM) – CSM Scolar Resita | A: Vidican Rares George (Oradea – Bihor) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Ciarda Roşie (Timişoara – Timiş) | Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia – Alba) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) |
Seria 5, Etapa 20
# | echipe | arbitri |
1 | STA – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | |
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: | ||
2 | ACS Fotbal Comuna Recea – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Moca Rares (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Todea Anghel (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Boros Petru (Oradea – Bihor) | ||
3 | AFC Hermannstadt – ACS FC Bistrita | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
Data: 2017-04-01 Ora: 17:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Sibiu – Sibiu) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 3, Etapa 18/20: Arbitrii jocurilor programate vineri
Comentarii recente