Liga 3, Etapa 15 / Seriile 1, 4 si 5
1 | ACS KSE Târgu Secuiesc – AFC Metalosport Galaţi | A: Roman Cosmin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Doctor Sinkovits (Târgu Secuiesc – Covasna) | Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Ciocoiu Constantin (Băicoi – Prahova) | ||
2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – CSM Paşcani | A: Buzea Vasile (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Lucaciu Dinu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | ACS Olimpic Cetate Râşnov – ASMS ACS Sănătatea Darabani | A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Mocanu Florin Aurelian (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Bucegi (Râşnov – Braşov) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti; foto) | ||
4 | CS Sporting Lieşti – CSM Bucovina Rădăuţi | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Istrate Marian (Buftea – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Liesti – Galaţi) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) | ||
5 | STĂ – CSM Focşani 2007 | |
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: | ||
6 | AFC Hărman – ACS Suporter Club Oţelul Galaţi | A: Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Dorobantu Ovidiu (Olanu – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Băntescu Costel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
1 | CSM Școlar Reșita – ACSO Filiaşi | A: Gaitin Claudiu (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Doarvoas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
2 | STĂ – ACS Ghiroda | |
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: | ||
3 | CS Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Şirineasa | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Lakatos Rares (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Gireada Bogdan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal-Central (Cermei – Arad) | Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba) | |
Obs: Copacean Adrian (Caras Severin – Caraş Severin) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | CS Gaz Metan Mediaş 2 – CS Iernut | A: Dumitru Madalin Alexandru (Piteşti – Argeş) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2017-12-01 Ora: 14:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal (Dumbrăveni – Sibiu) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: Chiritescu Petrisor (Braşov – Braşov) | ||
2 | AFC Metalurgistul Cugir 1939 – CS Sănătatea Servicii Publice Cluj-Napoca | A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Pătraşcu Cristian Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2017-12-01 Ora: 14:00 | A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Jivan Mihai (Arad – Arad) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS Performanţa Ighiu | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Lup Virgil (Aiud – Alba) | ||
4 | ACS Fotbal Comuna Recea – ACS FC Avrig | A: Bodocan Narcis (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Giorgiu Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Săsar – Maramureş) | Obs: Stefanuti Claudiu (Năsăud – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Papp Ioan (Carei – Satu Mare) | ||
5 | CSM Avântul Reghin – ACS Viitorul Ghimbav | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Barbu Pompiliu Costinel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Popa Romeo (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
6 | ACS Industria Galda – AS FC Universitatea Cluj | A: Ardelean Mircea (Arad – Arad) |
A1: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | A2: Humita Ioan Daniel (Armenis – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal (Galda de Jos – Alba) | Obs: Teodor Ioan (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) | ||
7 | FC Unirea Dej – STĂ | |
Data: 2017-12-02 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Dej – Cluj) |
Sursa: frf-cca
Comentarii recente