Liga 3, Etapa 12
Seria 1
# | echipe | arbitri |
1 | SCM Petrotub Roman (NT) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Beldiman Razvan (Vaslui – Vaslui) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Moldova (Roman – Neamţ) | Obs: Groza Corneliu (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Anton Ciprian (Suceava – Suceava) | ||
2 | CS Panciu (VN) – CS Stiinta Miroslava (IS) | A: Ciuchita Laurentiu (Buftea – Ilfov; foto) |
A1: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Terente Bogdan (Bacău – Bacău) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Orăşenesc (Panciu – Vrancea) | Obs: Sandu Dumitru (Buzău – Buzău) | |
Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău) | ||
3 | FC Zagon (CV) – ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) | A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Dragos Bogdan (Carei – Satu Mare) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Zagon (Zagon – Covasna) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
4 | ACS Inter Dorohoi – ACS Bucovina Radauti (SV) | A: Lungu Valentin (Iaşi – Iaşi) |
A1: Condurache Adrian (Paşcani – Iaşi) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
1 | CS Tunari (IF) – CS FC Callatis Mangalia (CT) | |
nu se disputa | ||
2 | Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) – FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) | A: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orasenesc (Ovidiu – Constanţa) | Obs: Carlig Petrea (Tulcea – Tulcea) | |
Obs: Meregiu Haralambie (Tulcea – Tulcea) | ||
3 | CS Petrolistul Boldesti (PH) – SC FC METALOGLOBUS SA (B) | A: Ștef Claudiu (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Viorel Mateianu (Boldeşti-Scăieni – Prahova) | Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov) | |
Obs: Mara Constantin (Predeal – Braşov) | ||
4 | AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – ACS Inainte Modelu (CL) | A: David Cristian Petrisor (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Pantilimonescu Constantin (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Mateescu Emil Andrei (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Diaconu Gigi (Buzău – Buzău) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
5 | CSM Olteniţa – ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: State Şerban (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | Obs: Poenaru Ştefan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Rusu Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
1 | CS Stefanesti – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Țoie Aurelian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Dumitru Matarau (Stefanesti – Ilfov) | Obs: Draganescu Mugurel (Breaza – Prahova) | |
Obs: Toma Cristina (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | FC Aninoasa (DB) – CS Atletic Bradu (AG) | A: Anton Sergiu (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Măndită Cristian Ionut (Tunari – Ilfov) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Radu Dragos (Dragomireşti – Ilfov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Aninoasa (Comuna Aninoasa – Dâmbovita) | Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Nicolae Camelia (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CS Podari (DJ) – ACS URBAN Titu (DB) | A: Burloiu Dorin (Galaţi – Galaţi) |
A1: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Tanase Lucian (Piteşti – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Podari (Podari – Dolj) | Obs: Voicu Viorel (Slatina – Olt) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
4 | C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) – SCM Pitesti (AG) | A: Mladinovici Horia Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Câmpulung Muscel – Argeş) | Obs: Filip Ioan (Slatina – Olt) | |
Obs: Barbu Catalin (Piteşti – Argeş) | ||
5 | AFC Hărman – FC Voluntari 2 | A: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Popa Daniel (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Hărman Arena (Hărman – Braşov) | Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Talvan Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | ||
6 | ACS Sporting Turnu Măgurele – CS Afumati (IF) | A: Pană Catalin Marian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Midvichi Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Donose Costica (Craiova – Dolj) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
1 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – STA | |
2 | CS FC Hunedoara (HD) – ACSO Filiasi | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Michael Klein (Hunedoara – Hunedoara) | Obs: Muresan Ion (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş) | ||
3 | CS Performanţa Ighiu (AB) – CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) | A: Braşovean Cristian Cosmin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Tănăsuc Andra (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Cetate (Alba Iulia – Alba) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Rad Vasile (Arad – Arad) | ||
4 | CS Ineu (AR) – CS Millenium Giarmata (TM) | A: Vieru Cristian (Cisnădie – Sibiu) |
A1: Saraol Alin Gabriel (Deva – Hunedoara) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Doarvas Claudiu (Mintia – Hunedoara) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Central (Ineu – Arad) | Obs: Bocai Ovidiu (Aiud – Alba) | |
Obs: Vancea Viorel (Oradea – Bihor) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | CSM Avantul Reghin (MS) – CS Osorhei (BH) | A: Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Tudor Razvan Claudiu (Craiova – Dolj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Avântul (Reghin – Mureş) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
2 | AFC Odorheiu Secuiesc – CS Iernut (MS) | A: Filip Alexandru (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Goicea Silviu (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov) | |
Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov) | ||
3 | ACS Fotbal Comuna Recea – CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Recea (Comuna Recea – Maramureş) | Obs: Moisin Sebastian (Oradea – Bihor) | |
Obs: Sabau Daniel (Zalău – Sălaj) | ||
4 | CS Unirea Jucu (CJ) – AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | A: Safta Mihai (Iordacheanu – Prahova) |
A1: Călărașu Ștefan (Câmpina – Prahova) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Baza Sportiva (Jucu – Cluj) | Obs: Căpâlnaş Augustin (Mediaş – Sibiu) | |
Obs: China Cristian (Baia Mare – Maramureş) | ||
5 | FC Unirea Dej (CJ) – CS Luceafărul Bălan (SJ) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Unirea (Dej – Cluj) | Obs: Hotico Ion (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) | ||
6 | CS Luceafarul Oradea (BH) – CSM Sighetul Marmatiei (MM) | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2015-11-14 Ora: 14:00 | A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Tanasoglu Nicolae (Timişoara – Timiş) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 3, Etapa 12: Arbitrii si observatorii jocurilor programate vineri
Comentarii recente