Liga 3, Etapa 12
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Melinte Ionut (Iaşi – Iaşi) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Puscasu Ana (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Veress Lorant (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Obs: Popa Vlad (Braşov – Braşov) |
Seria 2, Etapa 11
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | SC FC Metaloglobus SA (B) – CS Tunari (IF) | A: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) |
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Ionescu Mihai Marian (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Popescu Catalin Eugen (Ploieşti – Prahova) | ||
2 | CS Viitorul Domneşti (IF) – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) | A: Spinu Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: State Şerban (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Neagu Gabriel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Complex Tehnic FRF (Buftea – Ilfov) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Petre Adrian (Buzău – Buzău) | ||
3 | FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – AS Arsenal Malu (GR) | A: Paraluta Cristina Elena (Ploieşti – Prahova; foto: republicanii.ro) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Petre Doru Nicolae (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Mirt Irina (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | ||
4 | ACS Inainte Modelu (CL) – CSM Olteniţa | A: Ciucanu Octavian (Braşov – Braşov) |
A1: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Vadan Mugurel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nuta Nicolae (Ploieşti – Prahova) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | ACSO Filiaşi – ACS Șirineasa | A: Marinescu Madalin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Ciocan Cosmin (Turnu Măgurele – Teleorman) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | Obs: Harlab Mihai (Braşov – Braşov) | |
Obs: Capra Olivian (Bucureşti – Bucureşti) |
Seria 4, Etapa 11
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Millenium Giarmata (TM) – CS National Sebiş (AR) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Tatar Nicolae (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) | ||
2 | CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) – CS Performanţa Ighiu (AB) | A: Vărzan Aurel (Timişoara – Timiş) |
A1: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Rovinari – Gorj) | Obs: Cotora Catalin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
3 | ACS Poli Timișoara – CS Municipal Lugoj (TM) | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Calor (Timişoara – Timiş) | Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Obs: Stoicovici Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
4 | CS Nuova Mama Mia Becicherecu Mic (TM) – CSM Scolar Resita | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Zifceac Ludovic (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: CFR (Timişoara – Timiş) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
5 | AFC Unirea 1924 Alba Iulia – ACS UTA Bătrâna Doamnă 2 | A: Inoan Vlad (Floreşti – Cluj) |
A1: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Minaur (Zlatna – Alba) | Obs: Faniță Constantin (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Catana Ionel (Motru – Gorj) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
---|---|---|
1 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Szanto Lorant (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Zare Ion (Oradea – Bihor) | ||
2 | CS FC Zalău (SJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Gornic Alexandru Dan (Arad – Arad) |
A1: Pantea Sebastian (Arad – Arad) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Zalău – Sălaj) | Obs: Stefanuti Claudiu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) | ||
3 | CS Gaz Metan 2 Mediaş (SB) – CS Osorhei (BH) | A: Gaitin Claudiu (Ghiroda – Timiş) |
A1: Gaspar Vladut (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Mihoc Alina (Arad – Arad) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Sparta (Mediaş – Sibiu) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Bacescu Mihail (Braşov – Braşov) | ||
4 | ACS FC Bistrita – CS Iernut (MS) | A: Almas Gabriel (Zalău – Sălaj) |
A1: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2016-11-11 Ora: 14:00 | A2: Duma Sergiu (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Teren I Complex Sportiv Jean Padureanu (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Zanfirescu Bogdan (Botoşani – Botoşani) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente