Liga 3, Etapa 11
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Bucovina Radauti (SV) – CS Sporting Liesti (GL) | A: Albon Teodora (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Antal Csaba (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Nasc Iosif Adrian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Rădăuti – Suceava) | Obs: Starica Virgil (Iaşi – Iaşi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
2 | CS Aerostar Bacău (BC) – FC Zagon (CV) | A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) |
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Iovu Ciprian (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Deaconu Marian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Somolyak Istvan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | ||
3 | FC Cetatea Târgu Neamţ (NT) – SCM Petrotub Roman (NT) | A: Ignat Ionut (Suceava – Suceava) |
A1: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Tanasa Ionel (Botoşani – Botoşani) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Cetate (Târgu Neamţ – Neamţ) | Obs: Popa Vasile (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Obs: Varodin Dumitru (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
4 | CS Stiinta Miroslava (IS) – ACS Olimpia 2010 Rm. Sărat | A: Anghelinei Bogdan Ionuţ (Galaţi – Galaţi) |
A1: Vlase Daniel (Slobozia Conachi – Galaţi) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Bedreaga Razvan (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Comunal (Miroslava – Iaşi) | Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău) | |
Obs: Moraru Florentin Vasile (Vaslui – Vaslui) | ||
5 | ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe (CV) – CS Panciu (VN) | A: Apetrei Cosmin (Roznov – Neamţ) |
A1: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Szabo Attila (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Sfântu Gheorghe – Covasna) | Obs: Păduraru Vasile (Suceava – Suceava) | |
Obs: Pisau Viorel Dumitru (Buzău – Buzău) | ||
6 | Atletico Vaslui – CSM Paşcani (IS) | A: Diaconu Marius (Roman – Neamţ) |
A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Andrei Ionut Razvan (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: Municipal (Vaslui – Vaslui) | Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Pop Ion Gabriel Flaviu (Bacău – Bacău) | ||
7 | ACS Inter Dorohoi – AFC Metalosport Galati (GL) | A: Mihai Gică (Focşani – Vrancea) |
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Diaconu Andrei (Iaşi – Iaşi) | |
Liga a 3-a, Seria I | ||
Stadion: 1 Mai (Dorohoi – Botoşani) | Obs: Abrudan Horia (Bacău – Bacău) | |
Obs: Kemenes Emil (Baia Mare – Maramureş) |
Seria 2
# | echipe | arbitri |
1 | FC Dinamo 1948 SA Bucuresti 2 (B) – CS Tunari (IF) | A: Olaru Gheorghe Alin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: State Şerban (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Mazilu Elena Roxana (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Romprim (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Ilasi Iulian Iliuta (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Babeti Nicolae (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | SC FC METALOGLOBUS SA (B) – Fotbal Club Viitorul 2 SA (CT) | A: Bălăcescu Liviu (Târgu Jiu – Gorj) |
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Gheorghita Ana Maria (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Metaloglobus (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Simion Aurelian (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Pop Ion (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS FC Delta Dobrogea Tulcea (TL) – ACS Gloria Popesti Leordeni (IF) | A: Nae Ionel (Constanţa – Constanţa) |
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Negoiță Răzvan (Brăila – Brăila) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Granitul (BABADAG – Tulcea) | Obs: Savu Catalin (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Mihu Vasile (Constanţa – Constanţa) | ||
4 | CS FC Callatis Mangalia (CT) – SC Juventus Bucureşti (B) | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Central (Mangalia – Constanţa) | ||
5 | ACS Inainte Modelu (CL) – CS Petrolistul Boldesti (PH) | A: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) |
A1: Ciuciu Andrei (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Marin Nicusor (Suseni – Argeş) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Vasile Enache (Modelu – Călăraşi) | Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Epure Valentin (Bucureşti – Bucureşti) | ||
6 | CS Viitorul Domneşti (IF) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova) |
A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Oprescu Louis George (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Baza Sportiva Buftea (Sintetic FRF) (Buftea – Ilfov) | Obs: Stefan Ion (Buzescu – Teleorman) | |
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | CSM Olteniţa – AS Vointa Snagov (IF) | A: Georgescu Cristian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Bodolan Alexandru (Bucureşti – Bucureşti) | |
Liga a 3-a, Seria a 2-a | ||
Stadion: Orășenesc (Olteniţa – Călăraşi) | Obs: Stoian Cosmin (Constanţa – Constanţa) | |
Obs: Antohi Haralambie (Brăila – Brăila) |
Seria 3
# | echipe | arbitri |
1 | CS Atletic Bradu (AG) – CS Stefanesti | A: Stanciu Robert Ionut (Ploieşti – Prahova) |
A1: Neacsu Ionut Traian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Cojocaru Ionut (Giurgiu – Giurgiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Bradu (Bradu – Argeş) | Obs: Duinea Florin (Craiova – Dolj) | |
Obs: Donose Alin (Craiova – Dolj) | ||
2 | CS Afumati (IF) – CS Sporting Rosiori 2008 | A: Gheorghe Alin (Ploieşti – Prahova) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Comunal (Afumati – Ilfov) | Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | ACS URBAN Titu (DB) – FC Aninoasa (DB) | A: Trandafir Cristina Mariana (Bucureşti – Bucureşti; foto: photosport.ro) |
A1: Tepusa Mihaela (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Orăşenesc (Titu – Dâmbovita) | Obs: Stănescu Florin (Dragomireşti – Ilfov) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) | ||
4 | CS Concordia Chiajna 2 (IF) – CS Podari (DJ) | A: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Ionus Erchian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Iftode Florin (Târgu Bujor – Galaţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Concordia (Chiajna – Ilfov) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti – Bucureşti) | ||
5 | SCM Pitesti (AG) – ACS Inter Olt Slatina (OT) | A: Costreie Adrian Sorin (Buftea – Ilfov) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Ezaru Marian (Craiova – Dolj) | |
Obs: Ibris Valeriu (Buzău – Buzău) | ||
6 | FC Voluntari 2 – C.N. Dinicu Golescu Cimpulung (AG) | A: Moldoveanu Cristian (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Țuțu Lucian (Tărlungeni – Braşov) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Boncz Gabriel (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Gheorghe Dinca (Voluntari – Ilfov) | Obs: Ene Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Costache Mihai (Bucureşti – Bucureşti) | ||
7 | ACS Sporting Turnu Măgurele – AFC Hărman | A: Gulei Silviu Ilie (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Caluseru Andrei (Salcia – Mehedinţi) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Drula Ionel Caius (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | |
Liga a 3-a, Seria a 3-a | ||
Stadion: Municipal (Turnu Măgurele – Teleorman) | Obs: Ivan Iulian (Giurgiu – Giurgiu) | |
Obs: Iancu Marin (Urziceni – Ialomiţa) |
Seria 4
# | echipe | arbitri |
1 | ACSO Filiasi – CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 (GJ) | A: Lazar Calin (Mediaş – Sibiu) |
A1: Albu Balint (Târgu Mureş – Mureş) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Panzaru Viorel (Braşov – Braşov) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Oltenia (fost Petrom Chimia) (Craiova – Dolj) | Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Croitoru Gheorghe (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) | ||
2 | CS Municipal Lugoj (TM) – CS FC Hunedoara (HD) | A: Nicoras Ionut Vasile (Arad – Arad) |
A1: Costea Danut Vasile (Satu Mare – Satu Mare) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Cozorici Ioan (Zalău – Sălaj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Tineretului (Lugoj – Timiş) | Obs: Balaj Vasile (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Lupsa Ion (Caransebeş – Caraş Severin) | ||
3 | CS Magura Cisnadie (SB) – CNS Cetate Deva | A: Barzuca Dorian (Lugoj – Timiş) |
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Haramuz Silviu Cătălin (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Magura (Cisnădie – Sibiu) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Luca Ilie (Braşov – Braşov) | ||
4 | CS Nuova Mama Mia Becicherecul Mic (TM) – Club Sportiv U Craiova SA 2 (DJ) | A: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) |
A1: Tatar Nicolae (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Pascu Radu (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Comunal (Becicherecu Mic – Timiş) | Obs: Miholcea Dan Alexandru (Bocşa – Caraş Severin) | |
Obs: Sandu Stelian (Târgu Jiu – Gorj) | ||
5 | CS Minerul Motru (GJ) – STA | |
nu se disputa | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | ||
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Minerul (Motru – Gorj) | ||
6 | CF Metalurgistul Cugir 1939 (AB) – CS National Sebiş (AR) | A: Lunca Dragoș Nicolae (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Lazar Marius Alin (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Rosca Mircea Andrei (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Arena CSO (Cugir – Alba) | Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj) | ||
7 | CS Millenium Giarmata (TM) – CS Performanţa Ighiu (AB) | A: Balan Alexandru (Deva – Hunedoara) |
A1: Pojar Paul Bogdan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Suciu George (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Nicu Moraru (Giarmata – Timiş) | Obs: Glogoviceanu Lucian (Reşiţa – Caraş Severin) | |
Obs: Scridon Daniel (Arad – Arad) | ||
8 | ACS ASU Politehnica Timișoara (TM) – CS Ineu (AR) | A: Kovacs Szabolcs (Carei – Satu Mare) |
A1: Lakatos Rares (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Fiter Ciprian (SânMartin – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 4-a | ||
Stadion: Stiinta (Timişoara – Timiş) | Obs: Ciotlaus Sorin (Deva – Hunedoara) | |
Obs: Orbonas Calin Marius (Ilia – Hunedoara) |
Seria 5
# | echipe | arbitri |
1 | CS Osorhei (BH) – CS FC Zalău (SJ) | A: Necrici Razvan (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Tarba Gheorghe Vasile (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Soporan Răzvan (Baia Mare – Maramureş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Comunal Alparea (Osorhei – Bihor) | Obs: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: China Ion Nicolae (Baia Mare – Maramureş) | ||
2 | CS Sanatatea Servicii Publice Cluj (CJ) – AFC Odorheiu Secuiesc | A: Şuta Adrian (Baia Mare – Maramureş) |
A1: Lar Stefan Daniel (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Clujana (Cluj-Napoca – Cluj) | Obs: Sopa Danut (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Birtalan Attila (Crasna – Sălaj) | ||
3 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc – ACS Fotbal Comuna Recea | A: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Pavel Cojocaru Andrei (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2015-11-06 Ora: 14:00 | A2: Epure Adrian (Orlat – Sibiu) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Miercurea Ciuc – Harghita) | Obs: Comsea Ovidiu (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Gabor Tiberiu (Reghin – Mureş) | ||
4 | CSM Sighetul Marmatiei (MM) – ACS Industria Galda | A: Lădar Razvan (Oradea – Bihor) |
A1: Popa Dragos Daniel (Baisoara – Cluj) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Municipal (Sighetu Marmaţiei – Maramureş) | Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Cavai Iosif (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
5 | CS Iernut (MS) – CSM Avantul Reghin (MS) | A: Neagoe Daniel Nicolae (Timişoara – Timiş) |
A1: Drăguţ Cristian Gabriel (Timişoara – Timiş) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Cornel Oarza (Iernut – Mureş) | Obs: Matei Dionisie Doru (Zalău – Sălaj) | |
Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş) | ||
6 | CS Luceafărul Bălan (SJ) – CS Unirea Jucu (CJ) | A: Domsa Mihai (Aiud – Alba) |
A1: Tocai Emeric (Mediaş – Sibiu) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Popa Daniel (Aiud – Alba) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Dumbrava (Galgau Almasului – Sălaj) | Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş) | |
Obs: Bologan Gheorghe (Oradea – Bihor) | ||
7 | CS Luceafarul Oradea (BH) – FC Unirea Dej (CJ) | A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba) |
A1: Potora Florin (Aiud – Alba) | ||
Data: 2015-11-07 Ora: 14:00 | A2: Botaș Alin Marian (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 3-a, Seria a 5-a | ||
Stadion: Luceafarul (SânMartin – Bihor) | Obs: Dan Gabriel (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Pascanu Catalin (Cugir – Alba) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 1, Etapa 17: Arbitrii jocurilor programate vineri
Liga 1, Etapa 17: Arbitrii jocurilor programate sambata
Liga 2, Etapa 12: Arbitrii si observatorii jocurilor
Comentarii recente