Liga 3, Etapa 1 | Delegari arbitri si observatori

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuaug. 28, 2013

Dumitru V_Astra-MislamiOrhei_1-0

CCA a publicat astazi, pe site-ul sau, numele arbitrilor si ale observatorilor care vor oficia la jocurile programate in prima etapa a Ligii a 3-a. Dati click pe fiecare serie pentru a vedea cine sunt acestia.

Seria 1   Seria 2   Seria 3   Seria 4   Seria 5   Seria 6

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!