Play-off Liga a 2-a, Etapa 9
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Berceni (IF) – ASC Bacau (BC) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Badea Marius Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) | Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Rămureanu Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | CS FC Clinceni (IF) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj) |
A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Constantinescu Eduard Marius (Craiova – Dolj) | |
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Petrescu Dan (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Nicolaescu Florin (Slatina – Olt) | ||
3 | SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) | A: Comănescu Adrian (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Nagy Miclos Istvan (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 16:00 | A2: Ghinguleac Adrian Radu (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Vidan Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Basarab Mihai (Slobozia – Ialomiţa) |
# | echipe | arbitri |
1 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – ACS FC Olt Slatina (OT) | A: Illyeş Adrian (Ploieşti – Prahova) |
A1: Ungureanu Florin Eduard (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova; foto) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) | |
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | Obs: Dumitrescu Eduard (Piteşti – Argeş) | |
Obs: Firiţeanu Dan (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
2 | CS Metalul Resita SA (CS) – CSU Craiova SA (DJ) | A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi) |
A1: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Cerei Alexandru (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) | |
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Sajtos Laszlo (Sibiu – Sibiu) | |
Obs: Malac Romeo (Timişoara – Timiş) | ||
3 | AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) – ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) | A: Bîrsan Marcel (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Artene Ovidiu (Vaslui – Vaslui) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 20:00 | A2: Neacşu George Florin (Câmpulung Muscel – Argeş) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov) | |
Obs: Florescu Nicu (Sibiu – Sibiu) |
Play-out Liga a 2-a, Etapa 9
# | echipe | arbitri |
1 | FCM Dunarea Galaţi (GL) – CS FC Farul Constanţa (CT) | A: Marodin Ion Marius (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | |
Play-out Liga a 2-a, Seria 1 | R: Porumbel Valentin (Olteniţa – Călăraşi) | |
Stadion: Dunarea (Galaţi – Galaţi) | Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Şoiman Vasile (Bacău – Bacău) | ||
2 | CS Unirea Târlungeni (BV) – FC Gloria Buzău (BZ) | A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Play-out Liga a 2-a, Seria 1 | R: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău) | |
Stadion: Unirea (Tărlungeni – Braşov) | Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Kanyaro Attila (Târgu Mureş – Mureş) | ||
3 | CF Brăila SA (BR) – ACS Rapid CFR Suceava (SV) | A: Istrate Dragoş (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Stoianov Sebastian (Constanţa – Constanţa) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) | |
Play-out Liga a 2-a, Seria 1 | R: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa) | |
Stadion: Municipal (Brăila – Brăila) | Obs: Ionescu George (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Badea Petre (Tulcea – Tulcea) |
# | echipe | arbitri |
1 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) – FCU Craiova SA (DJ) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | ||
Play-out Liga a 2-a, Seria 2 | ||
Stadion: | ||
2 | FC UTA SA (AR) – CS FC Olimpia 2010 (SM) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | ||
Play-out Liga a 2-a, Seria 2 | ||
Stadion: Francisc Neumann (Arad – Arad) | Obs: Terhes Alexandru (Oradea – Bihor) | |
3 | CS FC Bihor Oradea (BH) – CS Mioveni (AG) | A: Micloşină Dorian (Reşiţa – Caraş Severin) |
A1: Marica Mihai Marius (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | ||
Data: 2014-05-31 Ora: 11:00 | A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara – Timiş) | |
Play-out Liga a 2-a, Seria 2 | R: Iscru Mara Elena (ALEȘD – Bihor) | |
Stadion: Municipal (Oradea – Bihor) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Mierea Florin (Timişoara – Timiş) |
Sursa: frf-cca.ro
Comentarii recente