Play-off Liga a 2-a, Etapa 3
echipe | arbitri | |
1 | CS FC Clinceni (IF) – CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) | A: Gaman George Catalin (Craiova – Dolj) |
A1: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) | ||
Data: 2014-05-02 Ora: 11:00 | A2: Marchidanu Marius Cristian (Brăila – Brăila) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: Clinceni – Arena 1 (Clinceni – Ilfov) | Obs: Miclea Constantin (Buşteni – Prahova) | |
Obs: Filimon Vasile (Bucureşti – Bucureşti) | ||
2 | AFC Unirea 04 Slobozia (IL) – ASC Bacau (BC) | A: Barbu Marian (Făgăraş – Braşov) |
A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-05-03 Ora: 11:00 | A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Ivan Ionel (Brăila – Brăila) | |
Stadion: 1 Mai (Slobozia – Ialomiţa) | Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti – Prahova) | ||
3 | SC FC RAPID SA Bucureşti (B) – ACS Berceni (IF) | A: Chivulete Andrei Florin (Bucureşti – Bucureşti) |
A1: Bârleanu Vlad (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-05-03 Ora: 18:00 | A2: Iugulescu Petruţa (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Botescu Dan Grigore (Bucureşti – Bucureşti) | |
Stadion: Valentin Stanescu (Bucureşti – Bucureşti) | Obs: Sandu Viorel (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Iacomi Oleg (Piteşti – Argeş) |
echipe | arbitri | |
1 | ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) – ACS FC Olt Slatina (OT) | A: Haidiner Denis (Hunedoara – Hunedoara) |
A1: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) | ||
Data: 2014-05-03 Ora: 11:00 | A2: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) | |
Stadion: Gloria (Bistriţa – Bistriţa Năsăud) | Obs: Szilaghi Ştefan (Satu Mare – Satu Mare) | |
Obs: Dancu Mircea (Sibiu – Sibiu) | ||
2 | CS Metalul Resita SA (CS) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) |
A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-05-03 Ora: 11:00 | A2: Ciocănea Ioan Daniel (Sibiu – Sibiu) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Tarcea Sorin (Timişoara – Timiş) | |
Stadion: Mircea Chivu (Reşiţa – Caraş Severin) | Obs: Spătaru Iulian (Timişoara – Timiş) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
3 | AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) – CSU Craiova SA (DJ) | A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi; foto) |
A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2014-05-03 Ora: 16:00 | A2: Nicoară Marius (Băile Herculane – Caraş Severin) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Stadion: TRANSIL (Târgu Mureş – Mureş) | Obs: Cristea Ion (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Goga Octavian (Braşov – Braşov) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Cristian Nica debuteaza ca observator in Liga 1. Arbitrii primelor trei jocuri ale etapei 30
Liga 3, Play-out, Etapa 3 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 3, Play-off, Etapa 3 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Comentarii recente