Play-off Liga a 2-a, Etapa 2
echipe | arbitri | |
1 | ASC Bacau (BC) – SC FC RAPID SA Bucureşti (B) | A: Călin Iulian (Ştefăneşti – Argeş) |
A1: Hulubei Daniel (Vaslui – Vaslui) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 11:00 | A2: Slabu Stelian (Braşov – Braşov) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) | |
Stadion: Aerostar (Bacău – Bacău) | Obs: Nica Cristian (Ploieşti – Prahova) | |
Obs: Dănciulescu Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | ||
2 | ACS Berceni (IF) – CS FC Clinceni (IF) | A: Bocăneală Marius (Galaţi – Galaţi) |
A1: Păunescu Florin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 11:00 | A2: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Macovei Florin Aurelian (Galaţi – Galaţi) | |
Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) | Obs: Vărgatu Laurenţiu (Brăila – Brăila) | |
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt) | ||
3 | CS Municipal Studentesc Iaşi (IS) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Busi Cătălin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) |
A1: Szabo Gero (Cluj-Napoca – Cluj) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 11:00 | A2: Bârjac Gabriel (Zalău – Sălaj) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 1 | R: Harabagiu Mihai (Bacău – Bacău) | |
Stadion: Emil Alexandrescu (Iaşi – Iaşi) | Obs: Toma Costin (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Obs: Cosconea Pompiliu (Buzău – Buzău) |
echipe | arbitri | |
1 | ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Metalul Resita SA (CS) | A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) |
A1: Peter Joszef (Sfântu Gheorghe – Covasna) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 11:00 | A2: Cătană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmbovita) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Penciu Mădălin (Giurgiu – Giurgiu) | |
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | Obs: Moise Gheorghe (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Pintilie Constantin (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | ||
2 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) – AS FC ASA Targu Mures 2013 (MS) | A: Unimatan Paul (Zalău – Sălaj) |
A1: Velicu Bogdan (Bucureşti – Bucureşti) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 11:00 | A2: Constantinescu Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Demian Valeriu Ciprian (Zalău – Sălaj) | |
Stadion: 1 Mai (Municipal) (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Obs: Rămureanu Adrian (Bucureşti – Bucureşti) | ||
3 | CSU Craiova SA (DJ) – ACF GLORIA 1922 Bistriţa (BN) | A: Dumitru Robert George (Braşov – Braşov) |
A1: Danşa Ciprian Florin (Oradea – Bihor) | ||
Data: 2014-04-26 Ora: 16:00 | A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Play-off Liga a 2-a, Seria 2 | R: Costreie Adrian Sorin (Târgu Jiu – Gorj) | |
Stadion: Ion Oblemenco (Craiova – Dolj) | Obs: Chivulete Florin (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Sârbu Mircea (Hunedoara – Hunedoara) |
Sursa: frf-cca.ro
Vezi si:
Liga 1 | Arbitrii jocurilor: Otelul-Sageata si “U” Cluj-Vaslui
Liga 1: Arbitrii primului joc al etapei a 29-a
Liga 3, Play-off, Etapa 2 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Liga 3, Play-out, Etapa 2 | Arbitrii si observatorii jocurilor
Comentarii recente