Liga 2, Etapa 16
Sambata, 06 Decembrie 2014
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Berceni (IF) – AFC Unirea 04 Slobozia (IL) | A: Teodor Dragoş (Constanţa – Constanţa) |
A1: Teodor Cătălin (Brăila – Brăila) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Demetrescu Daniel (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R1: Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea – Vâlcea) R2: ( – ) |
|
Stadion: Comunal (Berceni – Ilfov) | Obs: Constantin Augustus (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Obs: Leşeanu Viorel (Giurgiu – Giurgiu) | ||
2 | ACS Rapid CFR Suceava (SV) – CS Baloteşti (IF) | A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj) |
A1: Vişan Florin Alexandru (Galaţi – Galaţi) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R1: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi) R2: ( – ) |
|
Stadion: Areni (Suceava – Suceava) | Obs: Popa Ionel (Paşcani – Iaşi) | |
Obs: Vamanu Vasile (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
3 | ASC Bacau (BC) – AFC Săgeata Năvodari (CT) | |
nu se disputa | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | ||
Liga a 2-a, Seria 1 | ||
Stadion: | Obs: Cojocaru Sorin (Bucureşti – Bucureşti) | |
4 | ACS Academica Arges – CF Brăila SA (BR) | A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov) |
A1: Dragoş Bogdan Ioan (Făgăraş – Braşov) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea – Vâlcea) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R1: Antonie Sorin Andrei (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Complex Nicolae Dobrin (Piteşti – Argeş) | Obs: Bucur Mircea (Târgu Mureş – Mureş) | |
Obs: Constantinescu Constantin (Slatina – Olt) | ||
5 | FC Voluntari (IF) – FCM Dorohoi | A: Iugulescu Ionuţ Valentin (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Dumitru Ionel Valentin (Gherghiţa – Prahova) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Popescu Vasile Dan (Buzău – Buzău) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R1: Kiriţă Adrian (Bucureşti – Bucureşti) R2: ( – ) |
|
Stadion: Nita Pintea (Voluntari – Ilfov) | Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti) | |
Obs: Dinca Dorinel (Călăraşi – Călăraşi) | ||
6 | FC Gloria Buzău (BZ) – CS FC Farul Constanţa (CT) | A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmbovita) |
A1: Aruşoaie Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Cosma Florin Mihai (Piatra Neamţ – Neamţ) | |
Liga a 2-a, Seria 1 | R1: Catana Cristian (Târgovişte – Dâmbovita) R2: ( – ) |
|
Stadion: Gloria (Buzău – Buzău) | Obs: Ciubotariu Liviu (Galaţi – Galaţi) | |
Obs: Scanteie Daniel (Bacău – Bacău) |
Etapa 16
# | echipe | arbitri |
1 | ACS Poli Timisoara (TM) – CS Metalul Reșița | A: Dumitru Robert George (Sfântu Gheorghe – Covasna) |
A1: Mitruţi Daniel (Craiova – Dolj) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Bucsi Imre-Laszlo (Sfântu Gheorghe – Covasna) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R1: Ardelean Mircea (Arad – Arad) R2: ( – ) |
|
Stadion: Dan Păltinişanu (Timişoara – Timiş) | Obs: Prodan Stan (Alexandria – Teleorman) | |
Obs: Lucaci Adrian (Arad – Arad) | ||
2 | CS FC Bihor Oradea (BH) – CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | A: Roşu Flavius Alin (Timişoara – Timiş) |
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Rigo Monica (Cluj-Napoca – Cluj) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R1: Vărzan Aurel (OȚELU ROȘU – Caraş Severin) R2: ( – ) |
|
Stadion: Iuliu Bodola (Oradea – Bihor) | Obs: Tamaş Zoltan (Odorheiu Secuiesc – Harghita) | |
Obs: Lolea Viorel (Reşiţa – Caraş Severin) | ||
3 | CS FC Olimpia 2010 (SM) – CS Mioveni (AG) | A: Omuţ Marius (Oradea – Bihor) |
A1: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R1: Codrea Cristian (Baia Mare – Maramureş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) | Obs: Monea Dan (Aiud – Alba) | |
Obs: Dan Costin (Zalău – Sălaj) | ||
4 | ACS FC Olt Slatina (OT) – CS Soimii Pancota (AR) | A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş) |
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Gheorghioiu Bogdan (Timişoara – Timiş) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R1: Peşu Ionela Alina (Craiova – Dolj) R2: ( – ) |
|
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) | Obs: Gheorghe Constantin (Suceava – Suceava) | |
Obs: Popescu Emanoil (Târgu Jiu – Gorj) | ||
5 | CS Unirea Târlungeni (BV) – AFC Fortuna Poiana Campina (PH) | A: Micloşină Dorian (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi) |
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş) | ||
Data: 2014-12-06 Ora: 11:00 | A2: Fridl George Marian (Comăneşti – Bacău) | |
Liga a 2-a, Seria 2 | R1: Naidin Marius (Piteşti – Argeş) R2: ( – ) |
|
Stadion: Tarlungeni (Braşov – Braşov) | Obs: Sava Cristian (Bacău – Bacău) | |
Obs: Marcu Traian (Sibiu – Sibiu) | ||
6 | CS FC Caransebes (CS) – ACS Corona 2010 Brasov – echipa retrasa | |
nu se disputa |
Sursa: frf-cca
Comentarii recente