Kyros Vassaras, prezent la cursul pentru arbitrii din Liga 2

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 13, 2019

Marti, la sediul Federatiei Romane de Fotbal, a debutat cursul de instruire organizat de CCA pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 2. Dupa testarea video si teoretica, presedintele CCA, Kyros Vassaras, le-a prezentat cateva teme bazate pe imagini video. Astazi vor sustine alte teme, vicepresedintele Alexandru Deaconu, Augustus Constantin si Zoltan Szekely.

Cursul se va incheia joi, dupa testarea fizica.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!