Kyros Vassaras, observator la un joc din preliminariile Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 20, 2020
Kyros Vassaras (foto: FRF)

Kyros Vassaras va fi observator de arbitri la un joc din turul 3 preliminar al Europa League: Willem (NED) – Rangers (SCO). Presedintele CCA va superviza prestatia unei echipe de arbitri din Italia, condusa de Maurizio Mariani. Alberto Tegoni si Daniele Bindoni vor fi arbitri asistenti, iar Gianpaolo Calvarese – al patrulea oficial. Delegat UEFA a fost desemnat polonezul Łukasz Wachowski.

Meciul se va disputa la Tilburg, pe „Koning Willem II Stadion”, joi, 24 septembrie, de la ora 20:00 (ora Romaniei).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!