Kyros Vassaras, observator la un joc din Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariunov. 03, 2020
Kyros Vassaras (Foto: FRF)

Kyros Vassaras a fost desemnat observator de arbitri la un joc din etapa a 3-a a grupelor Champions League: Zenit St. Petersburg (RUS) – Lazio (ITA). Președintele CCA va superviza prestația brigăzii portugheze: Artur Dias – Rui Tavares, Paulo Soares – Antonio Emanuel Carvalho Nobre. VAR va fi Tiago Martins, iar AVAR Luis Godinho.

Delegat UEFA a fost desemnat Siarhei Ilyich, din Belarus.

Meciul de pe stadionul St. Petersburg se va disputa miercui, 4 noiembrie, de la ora 19:55 (ora Romaniei).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!