Kyros Vassaras, observator de arbitri la un joc din Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 07, 2015

Kyros Vassaras_600x250

Presedintele CCA, Kyros Vassaras (foto), a fost delegat de catre UEFA, ca observator de arbitri, la un joc din mansa secunda a optimilor de finala ale Ligii Campionilor. Este vorba despre partida dintre Real Madrid si Schalke 04, programata a se disputa marti, 10 martie 2015, de la ora 21:45. Arbitrii jocului de pe “Santiago Bernabeu” nu au fost inca anuntati.

In tur au castigat spaniolii, cu 2-0.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!