Kyros Vassaras, observator de arbitri in preliminariile Euro 2016

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariusept. 03, 2015

KYROS VASSARAS - PREZENTARE - PRESEDINTE CCA

Preşedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor din România, grecul Kyros Vassaras, va fi observator la meciul dintre Belgi şi Bosnia și Herțegovina din preliminariile Euro 2016.

 Partida este programată azi, de la 21:45, şi va fi condusă de o brigadă din Portugalia, în frunte cu Manuel De Sousa, ajutat de asistenţii Bertino Miranda si Alvaro Mesquita , de arbitrii adiţionali Carlos Xistra si Tiago Martins şi de al patrulea oficial Nuno Pereira.

 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!