Kovacs si Hategan oficiaza la acelasi joc, in Europa League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariufeb. 25, 2020

UEFA a desemnat o echipa de arbitri din Romania la meciul dintre FC Porto si Bayer Leverkusen (1-2, in tur), programat joi, 27 februarie, in saisprezecimile Europa League.

Istvan Kovacs (foto, stanga) va fi arbitru, Vasile Marinescu si Ovidiu Artene arbitri asistenti, Marius Avram al patrulea oficial, iar Ovidiu Hategan (foto, dreapta) adjunctul arbitrului pentru analiză video – italianul Marco Di Bello (VAR). Tot din Italia este si observatorul pentru arbitri – Luciano Luci.

Grecul Lamprini Dimitriou se va ocupa de partea organizatorica.

Partida de pe „Estádio do Dragão”, din Porto, va incepe la ora 19:55 (ora Romaniei).

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!