Iuliana Demetrescu o va arbitra pe Bayern München în optimile Women’s Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 07, 2021
De la stânga: Mihaela Țepușă, Iuliana Demetrescu și Petruța Iugulescu (Foto: Facebook)

Iuliana Demetrescu a fost delegată de UEFA la jocul retur Bayern München (GER) – BIIK-Kazygurt (KAZ), din optimile variantei feminine a Ligii Campionilor. Ea va fi ajutată de Petruța Iugulescu, Mihaela Tepușă și rezerva Cristina Trandafir. Maria Luisa Villa (Spania) va fi observator de arbitri, iar Lamprini Dimitriou (Grecia) observator de joc.

Meciul se va disputa la München (FC Bayern Campus), miercuri, 10 martie 2021, de la ora 19:15 (ora României).

În tur, Bayern München a câștigat cu 6-1.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!