Istvan Kovacs o va arbitra pe Bayern Munchen, in grupele Champions League

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuoct. 25, 2020
Istvan Kovacs (Foto: FRF / Razvan Pasarica – SPORT PICTURES)

Istvan Kovacs a fost delegat de UEFA la un joc din a doua etapa a grupelor Champions League: Lokomotiv Moscova (Rusia) – Bayern München (Germania). Arbitrul din Carei va fi insotit de asistentii Vasile Marinescu, Ovidiu Artene si rezerva Marius Avram. VAR va fi José Hernández Hernández, iar AVAR Guillermo Cuadra Fernández, ambii din Spania. Cehul Miroslav Tulinger a fost desemnat observator de arbitri, iar Thura Win (Anglia) observator de joc.

Meciul se va disputa pe stadionul Lokomotiv, din Moscova, marti, 27 octombrie 2020, de la ora 19:55 (ora Romaniei).

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!