Istvan Kovacs, o noua delegare importanta

Postat de Bogdan CiocoiuNici un comentariuoct. 17, 2016

 Szabo Gero si Istvan Kovacs

Dupa ce a oficiat in preliminariile C.M., la jocul dintre Irlanda de Nord – San Marino, centralul in varsta de 32 de ani a fost delegat sa arbitreze partida dintre AZ Alkmaar şi Maccabi Tel Aviv, contând pentru grupa D a Europa League. Jocul este programat joi, 20 octombrie, cu incepere de la ora 22.05. Kovacs va fi ajutat de asistentii Ovidiu Artene şi Vasile Marinesc in timp ce arbitri adiţionali vor fi Alexandru Tudor şi Marius Avram. Alexandru Cerei a fost desemnat al 4-lea oficial.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!