Imagini si detalii de la cursul pentru arbitrii si observatorii de futsal

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariusept. 05, 2019

Comisia Centrala a Arbitrilor a organizat, in perioada 28 – 29 august 2019, la CNAF Mogosoaia, cursul de vara pentru arbitrii si observatorii de arbitri de fotbal in sala din lotul national. Pe langa temele teoretice, bazate pe imagini video si prezentate de Andrei Ionita, Bogdan Sorescu si Gabriel Gherman, arbitrii au fost testati fizic, teoretic si video. Ultimele doua testari le-au sustinut si observatorii.

La acest curs, Bogdan Sorescu a fost premiat de UEFA pentru intreaga activitate internationala (FIFA: 2006-2018).

Bogdan Sorescu

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!