Imagini de la testarea fizica a arbitrilor din Liga 3 – centrul Cluj Napoca

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuaug. 24, 2016

Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (1)

Asa cum v-am anuntat deja, vara acesta CCA a programat cursul arbitrilor si arbitrilor asistenti din Liga 3 in doua centre – Cluj Napoca si Bucuresti.

La Cluj Napoca s-a desfasurat la sfarsitul saptamanii trecute, participand arbitri din 18 judete: AB, AR, BH, BN, BT, BV, CS, CJ, CV, HD, HR, MM, MS, SB, SM, SJ, SV si TM. Mai jos gasiti cateva imagini de la testarea fizica a acestora.

Colegii lor din celelalte judete se vor prezenta astazi la Bucuresti: AG, B, BC, BR, BZ,  CL, CT, DB, DJ, GL, GR, GJ, IL, IF, IS,  MH, NT, OT, PH, TR, TL, VL, VS, VN. Vom reveni cu detalii si imagini din Capitala.

Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (2) Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (3) Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (5) Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (6) Test fizic-arbitri-L3_ClujN_21.08 (7)

Vezi si:

Detalii de la cursul arbitrilor din Liga 3 – centrul Cluj Napoca

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!