Imagini de la testarea fizica a arbitrilor din Liga 1

Postat de Ionut Borcan2 Comentariimart. 20, 2014

TesteFiziceArbL1_12.03.14_1

Saptamana trecuta, la noua baza de la Snagov, arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 1 au sustinut testele fizice. 

“Toţi au luat testele fizice, n-am avut probleme nici la “scurte”, nici la “lungi”. Sîntem mulţumiţi de ceea ce am văzut. Este ultimul test în acest format, după aceea vom trece la testul yo-yo“, a comentat presedintele CCA, Alexandru Deaconu, pentru gsp.ro.

Gazeta Sporturilor a publicat o serie de fotografii realizate de Cristi Preda la aceste teste.

2 3 4 5 6 12 Gabriela Dananae 2

Click aici pentru alte poze, precum si pentru un material despre aceasta testare.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!