Imagini de la seminarul arbitrilor din Liga 3 – Seria 1

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariumart. 01, 2022

Duminica, la Cheile Gradistei, a debutat seminarul pentru arbitrii si arbitrii asistenti din Liga 3 (prima serie). Acestia au participat la o serie de teme, prezentate de Alexandru Deaconu, Eduard Dumitrescu, Liviu Ciubotariu si Sorin Boca.

Dupa ce in prima zi au fost testati teoretic si video, astazi vor sustine probele fizice.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!