Imagini cu echipa lui Radu Petrescu, de la meciul Irlanda – Gibraltar

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 13, 2019

Luni, 10 iunie 2019, echipa formata din Radu Petrescu, Radu Ghinguleac, Vladimir Urzica si Marcel Birsan a condus partida Irlanda – Gibraltar (scor: 2-0), din cadrul grupei D a preliminariilor EURO 2020. Mai jos puteti vedea cateva imagini de pe “Aviva Stadium”, din Dublin, cu arbitrii romani.

 

(C) Brian F Smyth

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!