Gol anulat de… fum?! (Video)

Postat de Ionut BorcanUn comentariunov. 29, 2013

gol anulat-fum

Partida Barnet – Cambridge (Liga 5, Anglia) a oferit o faza foarte interesanta, chiar in minutele de prelungire ale jocului, la scorul de 2-2. Mingea, respinsa de un aparator,  dispare intr-un nor de fum, dupa care revine pe teren, gazdele reusind sa marcheze. Golul insa nu a fost validat, arbitrul asistent indicand lovitura de la colt. Interesant este cum a vazut (doar) acesta ca mingea a parasit terenul de joc?!

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!