Gafa incredibila in Europa League! Si n-a fost vina arbitrului :)) / VIDEO

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 03, 2013

ras-emoticonDupa fiecare rezultat nefavorabil, cea mai buna scuza pentru jucatori si antrenori este prestatia arbitrului. Nu mai conteaza daca a gresit sau nu, arbitrul este vinovatul de serviciu. Dar cum sa se mai ia de el, saracul Dorinel Munteanu, dupa ce propriul portar, de acum celebrul Belenov, a facut o gafa de-l stie tot internetul. O faza de cascadorii rasului, care trebuie vazuta, nu descrisa.

Sa va mai spun, totusi, ca in urma acelei greseli, Valencia a deschis scorul la Krasnodar, pe terenul celor de la Kuban. Rezultatul final a fost 2-0 pentru spanioli, intr-un meci disputat asta-seara in Europa League (Grupa A, etapa 2). Arbitru a fost croatul Marijo Strahonja.


alc de 21cad

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!