Gabriela Iacobita, rezerva la Romania – Italia

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 23, 2014

IacobitaGabriela_SanMarino2012_600x283

Luna viitoare, pe 10 aprilie, nationala feminina a Romaniei va intalni Italia, la Cluj-Napoca. Partida, care conteaza pentru preliminariile Campionatului Mondial, se va disputa pe “Cluj Arena”, de la ora 18:00.

Morag Pirie (Scotia) a fost desemnata sa conduca jocul, alaturi de Jane Simms (Anglia) si Hayley Irvine (Scotia). Rolul celui de-al patrulea oficial va fi indeplinit de romanca Mihaela Gabriela Iacobita, domiciliata chiar in Cluj-Napoca.

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!