FOTO: Romanul Cristi Lixandru, alaturi de cel mai bun arbitru spaniol, la Valencia-Osasuna

Postat de Ionut BorcanNici un comentariudec. 03, 2013

Cristi-Lixandru_VelascoCarballo_Valencia-Osasuna_01.12.13_1_600x

Asa cum ati putut afla de pe site-ul nostru, romanul Cristian Lixandru a avut onoarea sa faca parte din aceeasi brigada cu cel mai bun arbitru din Spania, Carlos Velasco Carballo. Evenimentul s-a petrecut duminica, la partida Valencia – Osasuna (scor: 3-0), unde Cristi a fost al patrulea oficial.

Cristi-Lixandru_VelascoCarballo_Valencia-Osasuna_01.12.13_2_600x

Cristi-Lixandru_Mestalla_Valencia-Osasuna_01.12.13_600x

Vezi si:

Un arbitru roman va oficia maine la un joc din Primera Division

Marca: Velasco Carballo, cel mai bun arbitru spaniol in 2013

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!