FOTO | Nicolae Rainea l-a premiat pe Alexandru Tudor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuapr. 02, 2013

1.Tudor Premiat_Rainea_g

Asa cum va spuneam in materialul precedent, Alexandru Tudor a devenit, ieri-seara, arbitrul cu cele mai multe prezente in Liga 1 din toate timpurile. Cu 269 de meciuri in 15 sezoane, el a depasit nume mari ale arbitrajului romanesc precum: Nicolae Rainea, Ion Craciunescu, Adrian Porumboiu sau Ioan Igna.

Cu prilejul partidei Otelul – Steaua (scor: 1-1) Alexandru Tudor a fost premiat pentru performanta sa de catre Nicolae Rainea.

2.Tudor premiat_Rainea.g

3.Tudor-Rainea_p

Surse foto: gsp.ro si prosport.ro 

Vedeti si:

ALEXANDRU TUDOR DEVINE ARBITRUL CU CELE MAI MULTE JOCURI IN LIGA 1

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!