FOTO: Moment minunat, creat de arbitri, la retragerea unui coleg

Postat de Ionut BorcanNici un comentariusept. 20, 2015

HWC Referee Gerhard Holzmann_facebook-HaryMilas

Dupa 13 ani in care a arbitrat la Homeless World Cup, austriacul Gerhard Holzmann a condus ieri ultimul sau meci. In semn de respect pentru intreaga sa activitate, la intrarea pe terenul de joc, colegii i-au facut o surpriza foarte frumoasa si emotionanta in acelasi timp.

Ii multumesc lui Hary Milas pentru ca mi-a dat acceptul sa postez fotografia realizata de Anita! 

 

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!