FOTO | Fanii scotieni au ajutat la indepartarea zapezii de pe teren la meciul din Serbia

Postat de Ionut BorcanNici un comentariumart. 27, 2013
Foto: Twitter

Foto: Twitter

Cativa fani scotieni au pus mainile pe lopeti pentru a ajuta la indepartarea zapezii de pe terenul de joc, dar si din tribune, inaintea meciului contra nationalei Serbiei. Partida de la Novi Sad a fost castigada de echipa gazda, cu scorul de 2-0. La centru s-a aflat ungurul Istvan Vad.

Foto PA/dailymail.co.uk

Foto PA/dailymail.co.uk

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!