EURO 2020: Luni debuteaza prima echipa de arbitri din Romania

Postat de ScoalaDeArbitriNici un comentariuiun. 12, 2021
Ovidiu Hategan si Istvan Kovacs (Foto: FRF)

Luni, 14 iulie 2021, echipa lui Ovidiu Hategan (40 ani) va debuta la Campionatul European 2020, la meciul Polonia – Slovacia, din Grupa E. Radu Ghinguleac și Sebastian Gheorghe vor fi arbitri asistenti, iar  Istvan Kovacs – al patrulea oficial. Vasile Marinescu a fost desemnat oficial de rezerva.

Pascal Pierre Garibian (Franta) va fi observator de arbitri, iar Artur Azaryan (Armenia) – delegat UEFA.

Meciul se va disputa la Sankt Petersburg (Rusia), de la ora 19:00.

© 2010 - 2013 www.ScoalaDeArbitri.ro Toate drepturile rezervate | Orice reproducere parţială sau integrală a conţinutului acestui site, fără acordul în scris al autorului se pedepseşte conform legilor în vigoare. 

~ SITE-URI UTILE ~

Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!Photo of Milford Sound in New Zealand!