EL | Gazdele cu cartonasele, oaspetii cu golurile, la meciul lui Tudor

Postat de Ionut BorcanNici un comentariuoct. 04, 2013

APOEL_Eintracht_EL_Tudor_marcatori

Cu cateva minute in urma s-a incheiat partida condusa de Alexandru Tudor in etapa a doua a grupelor Europa League. Eintracht Frankfurt a invins, la Nicosia, pe APOEL, cu scorul de 3-0, dupa 1-0 la pauza. Tot 3-0 a fost si scorul cartonaselor, toate de culoare galbena, de data aceasta in favoarea gazdelor.

Ceilalti componenti ai brigazii au fost: Cristian Nica, Aurel Onita (asistenti), Ovidiu Hategan, Cristian Balaj (aditionali) si Octavian Sovre (rezerva).

Vedeti mai jos statistica jocului, preluata de pe site-ul UEFA.